•   +38 (048) 777-60-68
  • +38 (095) 638-61-79

Победители 2018

Владислава Котик, 11 лет, г. Одесса

Владислава Котик, 11 лет, г. Одесса

Казка
В далекій країні був собі Шах Падішах  та була в нього донька. Вона була розумна, прерозумна. Шах дуже кохав свою доньку. Він для неї нічого не жалів. В неї були самі найкращі вчителі зі всього світу. Вона дуже була талановита, але більш всього їй подобалась математика. ЇЇ вчителем був Піфагор. Так - так, той самий Піфагор, і вона була його улюбленою ученицею.
Ця країна розквітала. Усі люди країни вважали, що ніколи в країні ні наступить жах, голодомор та насилля. Усі сусіди були мирні, але один далекій сусід, який жив у пустелі дуже хотів завоювати цю дивовижну країну.
Одного разу донька Шаха Падішаха була на прогулянці у садочку зі служницями. До неї підійшла одна старенька жіночка та спитала в неї, чи вона донька Шаха. Вона відповіла, що так – це вона. Це була добра фея. Вона подякувала дівчинці, що та її нагадувала та розповіла її, що на її країну наближаються темні хмари війни, і тільки вона зі своїми знаннями зможе перемогти ворога.
Донька Шаха нічого не розуміла, але прийняла подарунок старенької жіночки – це була каблучка з рубіном. Це була незвичайна каблучка.  Донька Шаха приміряла її на палець, тут же вона перетворилась на дивовижну пташку.
Через декілька тижнів у ночі, вона прокинулась від того, що за вікном палав вогонь. Це палали маєтки людей. Ворог напав у ночі. Незабаром вона одяглась та побігла до батька. ЇЇ вчитель був далеко. Увесь двір Шаха переполошився. В великій кімнаті батька зібрались усі  візири, командуючи, генерали, але її до батька не допустили. Вона розуміла, як треба розрахувати план дії та вміла працювати з мапами. Всьому її навчив вчитель, який був далеко, та треба було діяти самостійно. Вона швиденько надягла каблучку та перетворилась в пташку дивовижної краси. Залетіла вона до великої кімнати батька, та й сіла на мапу. Вона почала маленькими кігтиками проводити лінії на мапі, та намалювала числа, та формули. З’єднала лініями обидва міста, підставила числа до формули Піфагора. Написала найкоротший шлях, скільки кілометрів та улетіла.
Усі командири, генерали були здивовані, але треба було швидко діяти. Вони розробили план наступу на ворога. Та велика армія Шаха Падішаха розбила ворога. Всі раділи. Тільки донька Шаха знала, як це сталось.
Іноді вона перетворюється на пташку та літає, підказує Вам на контрольних. Їй дуже це подобається.

Категория

Проза, Лауреат
Поделиться в сетях: